14.07.2013

.... i trzeci, czwarty, piąty, szósty i siódmy...

Znów zaległości w wyzwaniu fotograficznym.
Nie lubię tak na ostatnią chwilę wrzucać wszystkiego, ale jakie mam inne wyjście, kiedy w tygodniu nie mogę się zorganizować??

Dzień trzeci. Temat coś inspirującego. Inspiruje mnie wiele rzeczy i trudno wybrać jedną, ale ostatnio zdecydowanie inspiruje mnie muzyka. Może dlatego, że całkiem niedaleko jest Montreux Jazz Festival i znów odkrywam nową, fascynującą muzykę?
Dzień czwarty. Temat niebieski. A jak niebieski to niebo! To relaks. To odpoczynek.Dzień piąty. Temat dotyk. Chyba najtrudniejszy temat, zdecydowałam się na następującą interpretację... Dotyk słońca. Po długiej zimie i braku wiosny, teraz każdą wolną chwilę staram się spędzać na słońcu. To ładuje moje baterie....Dzień szósty. Temat woda. "Moje" jezioro. Mijane codziennie w drodze do i z pracy.Dzień siódmy. Temat ulubione miejsce. Ostatnio zauroczyło mnie miasteczko Thonon we Francji nad brzegiem jeziora Genewskiego. Szczególnie uwielbiam ten hotel, opuszczony, zaniedbany. Oczami wybraźni widziałam siebie prowadzącą tam B&B i muffinkową kawiarnię... I tymi marzeniami żegnam na miesiąc fotograficzne wyzwanie...


2 komentarze:

  1. życzę Ci spełnienia ... a jak już będziesz miała te mufinkową kawiarenkę- daj znać - wpadnę na tę słodycz, uwielbiam kawę i ...do niej musi być coś własnego - upieczonego !

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale ten hotel wcale nie wyglada na opuszczony i zaniedbany :)

    OdpowiedzUsuń